پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:

سارق احشام در میاندوآب دستگیر شد/ اعتراف به سرقت ۱۰۷ راس دام

فرمانده انتظامی میاندوآب ‌از دستگیری سارق حرفه ای احشام در این شهرستان خبر داد. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر وقوع سرقت احشام، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی میاندوآب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی میاندوآب اظهار کرد: پس از انجام کار پلیسی و تحقیقاتی توسط ماموران انتظامی شهرستان، یک نفر سارق احشام در این شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش شناسایی و برابر دستور قضایی دستگیر شدند.

وی گفت: پس از دستگیری سارق و تحقیقات پلیسی، وی به سرقت ۱۰۷ راس احشام شامل گاو و گوسفند از ۵۱ منزل در مجموع به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد.

شیخ نژاد تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، سارق به چهار نفر از همدستانش اعتراف کرد که در این رابطه یکی از همدستان وی دستگیر و هم چنین یک خودرو نیز که اکثر سرقت ها با آن انجام گرفته بود، توقیف شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب  اظهار کرد: احشام مسروقه از شهرستان های میاندوآب، ارومیه، مهاباد، تبریز، آذرشهر، اسکو، خسروشهر، عجب شیر و ملکان سرقت شده و تاکنون ۲۱ نفر مالباخته شناسایی و تحقیقات نیز در خصوص شناسایی سایر مالباختگان و دستگیری سارقین و مالخران ادامه دارد.

وی گفت: اگر احیانا افرادی نیز در این خصوص شاکی باشند، می توانند به پلیس آگاهی شهرستان میاندوآب مراجعه کنند.

شیخ نژاد به دامداران توصیه کرد: از محل نگهداری احشام به طور مداوم بازدید و سرکشی کرده و به محض مشاهده افراد مشکوک و غربیه درمحل موضوع را هر چه سریعتر به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود