سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

بهره برداری از واحد بسته بندی میوه در میاندوآب/ ۲۵ طرح بخش کشاورزی افتتاح شدند+ تصاویر

همزمان با دهه مبارک فجر، نخستین طرح درجه بندی(سورتینگ) و بسته بندی میوه در این میاندوآب و 24 طرح بخش کشاورزی با حضور مسئولان افتتاح شد. ...

به گزارش زرین خبر، این طرح نخستین طرح درجه بندی(سورتینگ) و بسته بندی میوه در شهرستان میاندوآب است که امروز و همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شد.

به گفته علی دیانتی معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اظهار کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و۵۰۰ میلیون ریال که ۶ هزار میلیون ریال آن تسهیلات بانکی است و با ظرفیت کل تولید هفت تن در ساعت و با اشتغالزایی برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم و ۳۰ نفر بصورت غیر مستقیم به مرحله افتتاح رسید.

گفتنی است امروز همزمان با این پروژه، طرح سورتینگ و بسته بندی کشمکش تعاونی ۸۷۰ سبزین تاک سیمینه و ۲۲ طرح آبیاری تحت فشار به مساحت ۸۷ هکتار با اعتبار بالغ بر ۱۶ هزار و ۷۳۴  میلیون ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۴۴ و غیر مستقیم برای ۹۷ نفر، به بهره برداری رسید.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب  به همراه رئیس بانک کشاورزی و مسئولین واحد های طرح و برنامه و صنایع تبدیلی و غذایی این مدیریت از روند اجرای طرح سورتینگ (درجه بندی) میوه بازدید کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود