سه شنبه تیر ۲۶ ۱۳۹۷

Tuesday 17 Jul 2018

اخبار برگزیده

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی:

۳۵۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان فاقد مسکن هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: در سطح استان آذربایجان غربی حدود سه هزار و 500 خانواده تحت پوشش، فاقد مسکن بوده و مشکل مسکن دارند که در تلاش برای حل این مشکل هستیم. ...

عزیز سهندی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به برنامه های کمیته همیاری و تشکل های مردمی آذربایجان غربی در دهه مبارک فجر، اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر، حدود یک هزار برنامه افتتاح و پروژه و یک هزار و ۵۰۰ برنامه فرهنگی داریم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی افزود: به این مناسبت از حدود سه هزار خانواده که به خودکفایی رسیده اند نیز تجلیل می شوند.

وی با اشاره به افتتاح ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در دهه فجر امسال در آذربایجان غربی، گفت: از این تعداد مسکن، ۱۹۰ واحد آن شهری و ۲۱۰ واحد روستایی بوده که با تعمیرات دو هزار و ۲۵۰ واحد مسکن در سطح استان؛ برای آنها اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد ریال در نقاط مختلف استان هزینه شده است.

سهندی تصریح کرد: در سطح استان آذربایجان غربی حدود سه هزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش فاقد مسکن بوده و مشکل مسکن دارند که در تلاش برای حل این مشکل هستیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی ها و اقداماتی که انجام می گیرد، در پایان سال ۱۴۰۰، جشن خودکفایی مسکن را در استان برگزار و هیچ خانوار مددجویی بدون مسکن نباشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود