پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

امام جمعه میاندوآب:

مسئولان مراقب باشند/ رمز موفقیت, ولایتمداری است

امام جمعه میاندوآب:

امام جمعه میاندوآب گفت: اگر کسی برای شما خبری آورد که هویت آن فرد را می دانید و آدم نرمالی نیست, مراقب وی بوده و به حرفش بها ندهید. ...

به گزارش زرین خبر, حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در شورای اداری شهرستان میاندوآب در سخنانی با ارائه نکاتی در مورد اخلاق و با اشاره به آیاتی از سوره حجرات, اظهار کرد: کارها را باید با قرآن شروع کرد چرا که سبب نورانیت شده و تاثیر روحی دارد.

امام جمعه میاندوآب افزود: برای دست یابی به سعادت دنیا و آخرت باید به دستورات دین عمل کنیم و همه اقشار مختلف مردم و مسئولان باید به این موضوع توجه داشته باشند.

وی با تاکید بر رعایت تقوای الهی, گفت: باید همه مردم و مسئولان تقوا را رعایت کرده و خداوند را ناظر بر اعمال و رفتار خود ببینند.

حسن زاده با اشاره به اینکه مسئولان با توجه به مسئولیت خود با افراد مختلفی دیدار دارند, تصریح کرد: ممکن هست که این افراد برای شما خبری هم بیاورند ولی باید در این مورد دقت کرد.

امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: اگر کسی برای شما خبری آورد که هویت آن فرد را می دانید و آدم نرمالی نیست, مراقب وی بوده و به حرفش بها ندهید.

وی افزود: باید مراقب باشید و هر حرفی و هر فکر و اندیشه ای را باور نکنید و آگاه باشید که می خواهد چه برایتان القا کند.

امام جمعه میاندوآب گفت: توفیق ما تنها در توجه و پیروی از ولایت فقیه است و باید به این موضوع توجه داشته و همواره عامل به آن باشیم.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود