پنج شنبه مرد ۲۵ ۱۳۹۷

Thursday 16 Aug 2018

اخبار برگزیده

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میاندوآب:

ثبت نام ۴۵۰۰ دانش آموخته میاندوآبی برای دریافت وام اشتغال / ۶۰ درصد شهر میاندوآب تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میاندوآب گفت: در شهرستان میاندوآب تاکنون حدود چهار و 500 نفر از فارغ التحصیلان رشته های مختلف و بخش های تولیدی، برای استفاده از بسته اشتغال فراگیر ثبت نام کرده ...

به گزارش زرین خبر، فرهاد جودی امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نوسازی واحدهای مسکن روستایی در این شهرستان، اظهار کرد: از ۲۶ هزار واحد مسکن روستایی در شهرستان میاندوآب، ۱۱ هزار واحد که شامل ۴۰ درصد مساکن هستند، نوسازی شده اند.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میاندوآب با اجرای طرح هادی در ۱۴۵ روستا اشاره کرد و گفت:  برای ۳۵ روستای شهرستان حدود ۲۰ هزار تن قیر رایگان به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال توزیع شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ تاکسی فرسوده در شهرستان میاندوآب برابر دستورالعمل  وزارت کشور، نوسازی شده است، افزود: هم چنین در سطح شهرستان میاندوآب نیز جلسات متعددی در راستای بازگشایی معابر و مبلمان شهری تشکیل شده است.

جودی به بهره مندی ۶۰ درصد مناطق شهری میاندوآب از شبکه فاضلاب اشاره و تصریح کرد: ۱۰۰ درصد مناطق شهری میاندوآب از آب مطمئنه بهداشتی استفاده می کنند و برای تکمیل شبکه فاضلاب شهری نیز امورات و اعتبارات لازم، پیگیری، تصویب و ابلاغ می شود.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میاندوآب هم چنین از وجود بسته های مختلف اشتغالزایی در بخش های مختلف خبر داد و گفت: این بسته ها در زمینه های ایجاد اشتغال فراگیر، توسعه روستایی و عشایری و میراث فرهنگی و بوم گردی هستند.

وی افزود: در شهرستان میاندوآب تاکنون حدود چهار و ۵۰۰ نفر از فارغ التحصیلان رشته های مختلف و بخش های تولیدی، برای استفاده از بسته اشتغال فراگیر ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود