پنج شنبه تیر ۲۸ ۱۳۹۷

Thursday 19 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد:

کشف ۷هزار آمپول خارجی غیرمجاز در میاندوآب/۶۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق توقیف شد

فرمانده انتظامی

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب 660 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد. ...

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کار عملیاتی موفق شدند محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: کالای قاچاق کشف شده در این عملیات ها شامل هفت هزار و ۸۰ عدد آمپول خارجی غیرمجاز، شش هزار و ۶۰۰ پاکت تنباکوی قاچاق، ۵۵ هزار نخ سیگار خارجی از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه سه نفر دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه سه دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با اشاره به اینکه این محموله ها از شهرهای مرزی بارگیری شده بودند، تصریح کرد:  ارزش ریالی تقریبی این محموله ها ۶۶۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود