پنج شنبه تیر ۲۸ ۱۳۹۷

Thursday 19 Jul 2018

اخبار برگزیده

فرماندار میاندوآب:

ادغام سازمان جوانان با تربیت بدنی، تصمیم درستی نبود/ مردم میاندوآب از مسائل حاشیه ای و سیاسی بازی خسته شده اند

فرماندار میاندوآب گفت: ادغام سازمان جوانان با تربیت بدنی، تصمیم درستی نبوده و یک نقطه ضعف بود و مشکلاتی را ایجاد کرد. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در میاندوآب با اشاره به اینکه ادغام سازمان جوانان با تربیت بدنی تصمیم  درستی نبود، اظهار کرد: ادغام سازمان جوانان در تربیت بدنی، یکی از نقاط ضعف بود و مشکلاتی را ایجاد کرد.

فرماندار میاندوآب افزود: اکنون از این ادغام نتیجه ای گرفته نشده و باید کار مطالعاتی انجام گرفته و دوباره تفکیک شوند.

وی با اشاره به اینکه باید به فکر اشتغال جوانان بود، گفت: دولت نیز در این راستا عمل کرده و سعی داریم از جوانان در پست های مدیریتی استفاده کنیم.

امیری با بیان اینکه جوانان به پشت میزنشینی عادت کرده اند، تصریح کرد: گزارشی و آمار و ارقامی که توسط ادارات مختلف اعلام شد، امید بخش است و در این راستا اداره تعاون باید تعاونی ها را ساماندهی و تعدیل کرده و تعاونی هایی فعالیت کنند که عضو جذب کرده و می خواهند در راستای اشتغال زایی قدم بردارند.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه بانک ها قول همکاری در رابطه با اشتغال زایی و جوانان داده اند، اظهار کرد: هم اکنون ۶۰ طرح جهاد کشاورزی و ۴۶ مورد مربوط به صنعت، معدن و تجارت در سامانه فراگیر ثبت شده و چهار و ۵۰۰ فقره وام ازدواج در اختیار جوانان قرار گرفته است.

وی در ادامه با انتقاد از حاشیه سازی ها، افزود: در این شهر همه مسئولان اعم از امام جمعه، نمایندگان مجلس، فرماندار و مسئولان دست به دست هم داده و می خواهند شهر در آرامش باشد و مردم و مسئولان  نیز از مسائل حاشیه ای و سیاسی بازی خسته شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود