جمعه اسف ۰۳ ۱۳۹۷

Friday 22 Feb 2019

اخبار برگزیده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب خبر داد؛

اشتغال زایی برای ۲۵۰ مددجوی کمیته امداد در میاندوآب  

بخشی

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: از ابتدای امسال با جذب حدود 30 میلیارد ریال اعتبار برای بیش از 250 مددجو در شهرستان میاندوآب، اشتغال زایی شده است. ...

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به فعالیت پنج مرکز نیکوکاری در شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: در شهرستان میاندوآب ۲۴ واحد نیکوکاری برای کمک رسانی به نیازمندان و مددجویان در حال فعالیت هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با بیان اینکه مردم و خیرین همیشه یار و مددکار ما در کمک رسانی به نیازمندان بوده اند، افزود: در ۹ ماهه نخست امسال هفت میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال کمک های مردمی جمع آوری شده که یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال آن نقدی و پنج میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال آن غیرنقدی بوده است.

وی گفت: حدود  چهار و ۵۰۰  خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان میاندوآب هستند که به آنها انواع خدمات مورد نیاز ارائه می شود.

بخشی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره)، اشتغال زایی و خودکفایی مددجویان است، تصریح کرد: امسال سعی داریم تا میزان اعتبار پیش بینی شده برای اشتغال زایی را در شهرستان میاندوآب جذب و برای خانوارهای مددجو اشتغال زایی کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با بیان اینکه از ابتدای امسال برای بیش از ۲۵۰ مددجو اشتغال زایی شده است، اظهار کرد: این تعداد اشتغال زایی با جذب حدود ۳۰ میلیاردریال اعتبار بوده و امیدواریم تا پایان با جذب اعتبارات پیش بینی شده  و ضمن خودکفایی تعداد بیشتری از مددجویان، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

وی هم چنین از همکاری بانک ها در تسهیل دریافت تسهیلات از سوی مددجویان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود