دوشنبه خرد ۲۸ ۱۳۹۷

Monday 18 Jun 2018

اخبار برگزیده

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی  میاندوآب؛

 تولید ۹۳۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی در میاندوآب/ امسال ۱۹۹ تن عسل در میاندوآب تولید شد

دیانتی

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی  میاندوآب گفت: امسال از تعداد 14 هزار و 726 کلنی زنبور عسل در شهرستان میاندوآب، 199 تن عسل تولید شده است. ...

علی دیانتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به میزان تولیدات محصولات کشاورزی در شهرستان میاندوآب در سال زراعی ۹۶-۹۵، گفت: در سال زراعی ۹۶-۹۵ در مجموع ۹۳۰ هزار و ۹۴۳ تن انواع محصولات کشاورزی به ارزش ۶هزار و ۷۶۵ میلیارد ریال در شهرستان میاندوآب تولید شده است.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اظهار کرد: از مجموع محصولات کشاورزی تولید شده، ۱۰۷ هزار و ۹۸۵ تن شامل تولیدات دامی بوده که در شهرستان در سال زراعی گذشته تولید شده است.

وی افزود: در سال زراعی ۹۶-۹۶ در مجموع ۶۳۰ هزار و ۹۰ تن محصولات زراعی  از ۵۷ هزار و ۸۴۹ هکتار اراضی زراعی و ۱۹۲ هزار و ۸۶۸ تن محصولات باغی از ۱۲ هزار و ۶۱۱ هکتار باغات شهرستان تولید شده است.

دیانتی با اشاره به فعالیت ۱۳۹ بهره بردار در زمینه تولید عسل و زنبور داری در شهرستان میاندوآب، تصریح کرد: امسال از تعداد ۱۴ هزار و ۷۲۶ کلنی زنبور عسل در شهرستان میاندوآب، ۱۹۹ تن عسل تولید شده است.

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: این میزان عسل در شهرستان میاندوآب از ۱۳ هزار و ۵۱۵ کندوی مدرن و یک هزار و ۲۱۱ کندوی بومی تولید شده است.

وی هم چنین با اشاره به اینکه میاندوآب به عنوان قطب تولید نهال مطرح است، گفت: سالانه میلیون ها اصله نهال در شهرستان میاندوآب تولید و به نقاط مختلف صادر می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود