دوشنبه خرد ۲۸ ۱۳۹۷

Monday 18 Jun 2018

اخبار برگزیده

 فرماندار میاندوآب:

شهرداری میاندوآب موظف به پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها است

فرماندار میاندوآب

فرماندار میاندوآب گفت: شهرداری موظف به پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها هستند و در شهرستان میاندوآب هم باید شهرداری در این راستا اقدام کند. ...

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان میاندوآب در سخنانی اظهار کرد: شهرداری موظف به پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها هستند و در شهرستان میاندوآب هم باید شهرداری در این راستا اقدام کند.

فرماندار میاندوآب افزود: هر چه سریعتر باید این موضوع تا پایان این ماه تعیین تکلیف شده و میزان بدهی شهرداری به کتابخانه ها از محل سهم نیم درصد مشخص و اقدامات لازم برای پرداخت با هماهنگی انجام شود.

وی بااشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی، گفت: باید با فرهنگ سازی مطالعه و کتاب دوستی در راستای افزایش میزان مطالعه و کتابخوانی در جامعه گام برداریم.

امیری به نقش آموزش و پرورش و نهادهای مرتبط در زمینه افزایش علاقه به کتاب، تصریح کرد: باید کودکان و نوجوانان و جوانان را به امر مطالعه ترغیب و تشویق کرد و میزان مشارکت عمومی را برای افزایش کتابخوانی در جامعه با استفاده از ظرفیت هایی مانند آموزش و پرورش در جامعه بالا برد.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد:درست است که کمبود بودجه داریم ولی باید نشان داد که خواستن، توانستن است و می شود اقدامات خوبی را انجام داد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود