دوشنبه خرد ۲۸ ۱۳۹۷

Monday 18 Jun 2018

اخبار برگزیده

موافقت شورای شهر میاندوآب با استعفای احد زاده / اصغری پور سرپرست جدید شهرداری شد

شهرداری

شورای شهر میاندوآب با قبول استعفای محمد احدزاده، وحید اصغری پور از کارکنان شهرداری میاندوآب را با شش رای به عنوان سرپرست این شهرداری انتخاب کرد. ...

به گزارش زرین خبر، در جلسه هفتگی شورای چهارم شهر میاندوآب که با حضور هشت نفر از ۱۱ نفر عضو این شورا برگزار شد، موضوع استعفای محمد احدزاده از سرپرستی شهرداری میاندوآب مطرح و با ۵رای موافق با این استعفا موافقت شد.

پس از رای گیری در مورد موافقت و مخالفت با استعفای احدزاده که به صورت غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، اعضای حاضر در خصوص انتخاب سرپرست جدید به بحث و تبادل نظر پرداخته و در نهایت وحید اصغری پور از کارکنان شهرداری را با ۶ رای به عنوان سرپرست انتخاب کردند.

محمد احدزاده خردادماه امسال در جلسه فوق العاده شورای شهر با ۶ رای از ۱۱ عضو شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری میاندوآب انتخاب شد تا امورات را بر عهده بگیرد.

در زمان انتخاب احدزاده به سمت سرپرستی شهرداری میاندوآب، نیز وحید اصغری پور دیگر گزینه بود که در آن زمان در دور دوم ۶ نفر از اعضای شورای شهر، نام احدزاده را بر روی برگه رای نوشته و پنج نفر نیز به اصغری پور برای سرپرستی رای مثبت دادند که اکنون اصغری پور بعد از حدود یک ماه از شروع مسئولیت سرپرستی احدزاده، با استعفای وی، به عنوان سرپرست انتخاب می شود.

گفتنی است پس از استعفای عبدالله عبداللهی شهردار میاندوآب در اوایل آبان ماه سال گذشته و پذیرش آن توسط استاندار آذربایجان غربی، شمس الدین نجفیان به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد و  سه ماه امورات شهرداری را رتق و فتق داد و با اتمام مهلت قانونی سه ماه سرپرستی وی، اعضای شورای شهر میاندوآب علی مولایی را به عنوان سرپرست جدید شهرداری انتخاب کردند.

با پایان مدت سرپرستی علی مولایی، شورای شهر بار دیگر محمد احدزاده را که در آغاز دوره چهارم به عنوان سرپرست مشغول فعالیت شده بود، را به عنوان سرپرست انتخاب کرد تا ماه های پایانی عمر شورای چهارم را با وی سپری کنند که با استعفای وی، وحید اصغری پور به عنوان سرپرست شهرداری، چهارمین فردی باشد که در دوره چهارم شورای شهر، سرپرست شهرداری می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

آخرین اخبار

نظرسنجی

تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر است و استفاده ااز مطالب با ذکر منبع بلامانع است

پایگاه خبری زرین خبر توسط irwordpress میزبانی می شود