ساعت: ۱۶:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ شناسه خبر: 263426
کاراته کار ملی پوش میاندوآبی، قهرمان آسیا شد

سیدعلی کریمی، ملی پوش میاندوآبی تیم ملی کاراته جوانان، موفق به کسب مدال طلای مسابقات آسیایی قزاقستان شد.

به گزارش زرین خبر، در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی آستانه قزاقستان با حضور ۶۶۰ کاراته کا از ۲۷ کشور در حال برگزاری است، سید علی کریمی، ورزشکار میاندوآبی تیم ملی کاراته جوانان کشورمان موفق شد تا با شکست حریفان خود به مدال طلای مسابقات دست یابد.

 

کاراته کار ملی پوش میاندوآبی، قهرمان آسیا شد

کاراته کار ملی پوش میاندوآبی، قهرمان آسیا شد

کریمی که در وزن ۶۸- کیلوگرم در این مسابقات شرکت کرده بود، در فینال ورزشکاری از کشور چین تایپه را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و صاحب گردن آویز طلا شد.

این ملی پوش میاندوآبی در این مسابقات، به ترتیب ورزشکارانی از ژاپن  با نتیجه ۶ بر صفر، قزاقستان ۶ بر۳ و ازبکستان را ۳بر صفر شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

به گزارش ورزش سه، در این مسابقات تیم ایران موفق شد در دو بخش نوجوانان و جوانان با کسب ۱۰ مدال طلا، ۴ نقره و ۶ برنز مقتدرانه به مقام قهرمانی دست یابد.

کاراته کار ملی پوش میاندوآبی، قهرمان آسیا شد

  انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
  1. یاسراسدزاده گفت:

    با سلام و دعای خیر:کسب مقام اول جناب آقای علی کریمی جوان میاندوآب ملی پوش میاندوآبی تیم ملی کاراته جوانان، موفق به کسب مدال طلای مسابقات آسیایی قزاقستان شد.این قهرمانی را به ایشان خانواده محترمشان و مردم با فرهنگ ولایی همیشه در صحنه میاندوآب از صمیم قلب تبریک عرض میکنم با تشکر یاسر اسدزاده