-->
کد خبر: 263109            زمان انتشار: چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶  ساعت ۲۲:۴۳

گزینه های تصدی مسئولیت شهرداری میاندوآب معرفی شدند


عضو منتخب شورای پنجم شهر میاندوآب، اسامی گزینه های معرفی شده برای تصدی مسئولیت شهرداری این شهر را اعلام کرد و از عزم راسخ منتخبین مردم در شورای پنجم برای انتخاب شهردار توانمند، متخصص، متعهد و میاندوآبی  خبر داد.

شورای پنجم شهر میاندوآب

احد غفاری در گفتگو با خبرنگار زرین خبر گفت: بیش از ۲۰ نفر از افراد متعهد و متخصص برای تصدی شهرداری میاندوآب در لیست انتخاب اعضای محترم شورای شهر قرار گرفتند.

خبرنگار صداوسیما و یکی از منتخبین مردم میاندوآب در شورای پنجم شهر اظهار کرد: هم اکنون در حال بررسی سوابق و برنامه های پیشنهادی این عزیزان می باشیم و تلاش می کنیم قبل از شروع بکار شورای پنجم شهردار خود را انتخاب و آماده معرفی کنیم.

وی با اعلام اسامی گزینه های مطرح شده برای تصدی مسئولیت شهرداری میاندوآب، افزود: عبداله درخشان، روح اله فتحی، میکائیل نریمانی، جمشید داس زرین، پیمان سلامی، رضا منافی آذر، الهوردی رحیمی، محمد بیرامی، بابک نظری، منوچهر اسکندرزاده، ابراهیم شکیبی، شمس الدین نجفیان، داوود دروگریان، علیرضا طهماسبیان، بابک قدیمی، رضا حضرتی، احتشام حاجی پور، رضا صفریان، علی مولائی و محمد احدزاده افرادی هستند که تاکنون اسامی آنها از سوی اعضای شورای پنجم به عنوان گزینه مطرح شده است.

غفاری با بیان اینکه این عزیزان از اساتید و مدیران توانمند با سوابق فنی و علمی و اجرایی هستند، تصریح کرد: هر روز تعداد سه نفر از این عزیزان بصورت جداگانه هر کدام بمدت یک ساعت در جمع اعضای شورای جدید شهر حاضر شده و به معرفی خود ، سوابق اجرایی، علمی، فنی و مدیریتی و ارائه برنامه ها و طرح های پیشنهادی خود برای توسعه و آبادانی شهر میاندوآب و راهکارهای رفع مشکلات شهری می پردازند.

این عضو منتخب شورای پنجم شهر اظهار کرد:  اعضای شورای شهر پس از جمع بندی و امتیاز دهی به نفرات معرفی شده نسبت به انتخاب شهردار توانمند اقدام خواهند کرد .

وی گفت: در صورت انتخاب هر یک از این عزیزان به عنوان شهردار، از برنامه ها و تجربیات سایر معرفی شدگان که همگی از افراد متخصص و متعهد هستند، برای عمران و آبادانی شهر استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران :

نظرات خود را در اینجا ثبت کنید :

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبسایت « زرین خبر » است و هرگونه بهره برداری از مطالب و تصاویر آن با ذکر منبع، بلامانع است.
Design By : Azimak