کد خبر: 263109

تاریخ انتشار: جولای 5, 2017

گزینه های تصدی مسئولیت شهرداری میاندوآب معرفی شدند

عضو منتخب شورای پنجم شهر میاندوآب، اسامی گزینه های معرفی شده برای تصدی مسئولیت شهرداری این شهر را اعلام کرد و از عزم راسخ منتخبین مردم در شورای پنجم برای انتخاب شهردار توانمند، متخصص، متعهد و میاندوآبی  خبر داد.

احد غفاری در گفتگو با خبرنگار زرین خبر گفت: بیش از ۲۰ نفر از افراد متعهد و متخصص برای تصدی شهرداری میاندوآب در لیست انتخاب اعضای محترم شورای شهر قرار گرفتند.

خبرنگار صداوسیما و یکی از منتخبین مردم میاندوآب در شورای پنجم شهر اظهار کرد: هم اکنون در حال بررسی سوابق و برنامه های پیشنهادی این عزیزان می باشیم و تلاش می کنیم قبل از شروع بکار شورای پنجم شهردار خود را انتخاب و آماده معرفی کنیم.

وی با اعلام اسامی گزینه های مطرح شده برای تصدی مسئولیت شهرداری میاندوآب، افزود: عبداله درخشان، روح اله فتحی، میکائیل نریمانی، جمشید داس زرین، پیمان سلامی، رضا منافی آذر، الهوردی رحیمی، محمد بیرامی، بابک نظری، منوچهر اسکندرزاده، ابراهیم شکیبی، شمس الدین نجفیان، داوود دروگریان، علیرضا طهماسبیان، بابک قدیمی، رضا حضرتی، احتشام حاجی پور، رضا صفریان، علی مولائی و محمد احدزاده افرادی هستند که تاکنون اسامی آنها از سوی اعضای شورای پنجم به عنوان گزینه مطرح شده است.

غفاری با بیان اینکه این عزیزان از اساتید و مدیران توانمند با سوابق فنی و علمی و اجرایی هستند، تصریح کرد: هر روز تعداد سه نفر از این عزیزان بصورت جداگانه هر کدام بمدت یک ساعت در جمع اعضای شورای جدید شهر حاضر شده و به معرفی خود ، سوابق اجرایی، علمی، فنی و مدیریتی و ارائه برنامه ها و طرح های پیشنهادی خود برای توسعه و آبادانی شهر میاندوآب و راهکارهای رفع مشکلات شهری می پردازند.

این عضو منتخب شورای پنجم شهر اظهار کرد:  اعضای شورای شهر پس از جمع بندی و امتیاز دهی به نفرات معرفی شده نسبت به انتخاب شهردار توانمند اقدام خواهند کرد .

وی گفت: در صورت انتخاب هر یک از این عزیزان به عنوان شهردار، از برنامه ها و تجربیات سایر معرفی شدگان که همگی از افراد متخصص و متعهد هستند، برای عمران و آبادانی شهر استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…