کد خبر: 262615

تاریخ انتشار: ژوئن 22, 2017

روز قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبران و اسرائیل غاصب است/ نباید اجازه سو استفاده به دشمن بدهیم

فرماندار میاندوآب گفت: روز قدس، یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و روز فریاد جهان اسلام علیه مستکبران و روز مقابله مستضعفین با مستکبران عالم و اسرائیل غاصب است.

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری، امروز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، اظهار کرد: روز قدس، یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و روز فریاد جهان اسلام علیه مستکبران و روز مقابله مستضعفین با مستکبران عالم و اسرائیل غاصب است.

فرماندار میاندوآب با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضائیه، افزود: در کشور ما، قوای سه گانه تحت امر مقام معظم رهبری، انجام وظیفه می کنند و این افتخار ماست.

وی با بیان اینکه مردم همیشه ثابت کرده اند در خدمت نظام و انقلاب هستند، گفت: نمونه این حضور در صحنه، انتخابات ۲۹ اردیبهشت بود که مردم با حضور ۴۰ میلیونی، همه آمدند و به نظام جمهوری اسلامی رای دادند.

امیری با اشاره به اینکه محور ما ولایت فقیه است، تصریح کرد: تعهد بنده نظام و شهداست و بنده خود را فرماندار این نظام می دانم و در انتخابات نیز حق الناس را که فرمایش مقام معظم رهبری بود، رعایت کردیم.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر اینکه باید حاشیه ها را کنار گذاشت و به شعار سال که “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” است توجه کنیم، اظهار کرد: میاندوآب احتیاج به توسعه و عمران دارد و ما برای توسعه این شهرستان آمده ایم و با نمایندگان نیز عهد و پیمان بسته ایم که فراجناحی عمل کنیم و بحث های سیاسی و جناحی در ۲۹ اردیبهشت تمام شد.

وی با بیان اینکه باید وحدت و تعامل داشته باشیم، افزود: ما مفتخریم که اتحاد و همبستگی داریم و کسی نباید به مسائل حاشیه ای دامن بزند.

امیری با اشاره به اینکه دشمن نخوابیده و ما نباید اجازه سو استفاده به دشمن بدهیم، گفت: از سپاه تقدیر و تشکر می کنم که با موشک به قلب داعش زدند.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه اجازه نمی دهیم تا فردی به جای برنامه ریزی و کار، به فکر تبلیغ باشد، تصریح کرد: مسئولان موظف هستند تا طبق قانون عمل کنند و اگر اینگونه نباشد باید پاسخگو باشند و اگر کسی مشکل داشته باشد باید به صورت خصوصی مطرح و حل شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت ها امانت هستند، افزود: از نماینده مجلس می خواهیم تا وزرا را به شهرستان بیاورند تا برای توسعه و عمران شهر قدم برداریم .

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه

استان

کروناآمار بستری و فوتی‌ها در آذربایجان‌غربی نگران کننده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در این استان ابراز نگرانی کرد…

گزارش

تشکیل پلیس سلامت برای کنترل کرونا در میاندوآب/برخورد قضائی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

در راستای کنترل و تشدید نظارت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان میاندوآب، فوریت های سلامت محیط و…

رنج آب در میان دو آب

میاندوآب این شهری که خود دارای دو…

برخورد قاطع با سودجویان؛ راه حل گرانی‌های غیراصولی

مسئولان چاره ای اساسی تر برای گرانی…

یادداشت

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس، نکات مهمی پیرامون ویژگی های فرماندهی در عملیات آزادسازی خرمشهر و…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…

ترس حدود دارد و نباید به هراس عمومی دامن زد

رسانه ها باید به جاي اداي اضطراب…