کد خبر: 262053

تاریخ انتشار: خرداد ۱۴, ۱۳۹۶

امام خمینی(ره)، شخصیتی تاریخ ساز ، حق طلب و استکبارستیز

امام خمینی(ره) تاریخ ساز بودند و با انقلاب اسلامی ایران، گفتمان مقاومت و ایستادگی و مقابله با ظلم و ستم را به دنیا معرفی کردند و  در مقابل زورگویی ایستادند و بساط ظلم و ستم را در هم پیچیدند.

به گزارش زرین خبر،  ۱۴ خرداد سالروز عروج ملکوتی ابرمردی است که با رهبری انقلاب اسلامی، دنیا را تکان داد.

در این روز مردم به سوگ مردی نشستند که معجزه ای به نام انقلاب اسلامی ایران را رهبری کرد، معجزه ای که جهان غرب تاکنون از درک حقیقت انقلاب اسلامی و تفکر امام خمینی(ه)عاجز مانده است.

۲۸ سال پیش مردی از دنیا رفت که با حرکت انقلابی اش، ندای آزادی خواهی و حق طلبی در دنیا سر داد و امید را به دل مردم مظلوم جهان راه داد و دنیای غرب و شرق را به لرزه و تلاطم انداخت.

امام خمینی(ره)، عارفی الهی، حکیمی خردمند و سیاستمداری دوراندیش بودند که تنها از مکتب الهی، اسلام و قرآن درس آموخته بودند و شخصیتی استوار بودند که سخنانش قانون و قانوش قرآن بود.

مصطفی ایوب یکی از اندیشمندان آمریکایی در مورد حضرت امام خمینی(ره) می گوید: ” من بر این باورم که از لحاظ قدرت فکری، امام تنها یک فرد یا پدیده فردی نبود بلکه یکی از سازندگان تاریخ بود.”

آری، امام خمینی(ره) تاریخ ساز بودند و با انقلاب اسلامی ایران، گفتمان مقاومت و ایستادگی و مقابله با ظلم و ستم را به دنیا معرفی کردند و  در مقابل زورگویی ایستادند و بساط ظلم و ستم را در هم پیچیدند.

امام خمینی(ره)، ابرمرد تاریخ، معجزه قرن و مظهر حماسه سازی است که نام و يادش را برای همیشه  در دل‌هاي عاشقان اسلام و نظام جمهوري اسلامي به یادگار گذ اشت.

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، ساده زیست و حق طلب بودند و همواره بر مقاومت و ایستادگی، استکبار ستیزی، مقابله با زیاده خواهی و زیاده گویی ها و حمایت از مستضعفان عالم تاکید داشتند و همین ویژگی ها نیز ایشان را به محبوب قلب ها تبدیل کرده است.

امروز  نیز، پرچم رهبری انقلاب اسلامی بر دوش کسی است که شاگرد مکتب امام و انقلاب است، امروز مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه ایشان بوده و انقلاب را در ۲۸ سال گذشته با درایت و هوشمندی رهبری کرده اند و از گردنه های تاریخی عبور داده اند و مردم ولایت مدار ایران اسلامی نیز همواره  پشتیبان مقام معظم رهبری بوده و مشت محکمی بر دهان توطئه گران و منافقان زده اند.

امروز باید آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام عزیزمان هم چنان به عنوان چراغ راه ما باشد تا با بصیرت و هوشمندی ملت ولایت مدار و شجاع ایران، روند حرکت امت اسلامی با پیشتازی ملت ایران در فتح سنگرهای کلیدی جهان تداوم یافته و تحت رهبری داهیانه ولی امر مسلمین جهان و مقام معظم رهبری به پی‌ریزی تمدن نوین اسلامی منتهی می شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

۵۱ نفر برای انتخابات مجلس یازدهم از آذربایجان‌غربی ثبت‌نام کردند

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی گفت: در دومین…

۲۵ درصد تولیدات دامی آذربایجان غربی توسط عشایر تولید می شود

سرپرست اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی…

۱۱ کیلومتر از بزرگراه میاندوآب-ارومیه به بهره‌برداری رسید

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت:۱۱…

گزارش

مناطق ویژه اقتصادی دستاویز وعده‌های توخالی/ مصوباتی که عملی نشدند

بیش از دو دهه از طرح و تصویب ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در استان مرزی آذربایجان غربی می‌گذرد اما طی…

یادداشت

۱۲ دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین

منطق عقلانی مدیریت حکم می کند تصمیماتی که روند قانونی و کارشناسی خود را طی کرده اند( فارغ از صحت…

هنجارشکنی برای جلب توجه در ایام عزا؛غفلت یا ناآگاهی؟

البته ما طرفدار همیشه غمگین بودن نیستیم؛…

مبنا شناسی شعار«حب الحسین یجمعنا» از منظر آیت الله مکارم شیرازی

مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار«حب الحسین…

توطئه های دشمنان انقلاب و امدادهای غیبی

باور قلبی به نصرت های الهی از…

گالری فیلم و تصاویر