سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹ 6 جماد ثاني 1442 Tuesday, 19 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17865×
46 مدرسه خیرساز تحویل آموزش و پرورش میاندوآب شده است
07 دی 1396 - 14:36
شناسه : 269981
1

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز میاندوآب گفت: تاکنون 46 باب مدرسه با همکاری خیرین در میاندوآب احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.

پ
پ

محمد نژادمحمد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به نقش مجمع خیرین مدرسه ساز میاندوآب در احداث، مرمت و بهسازی مدارس این شهرستان، اظهار کرد: تاکنون 46 باب مدرسه در میاندوآب با همکاری خیرین شهرستانی و کشوری احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز میاندوآب افزود: این مدارس در مجموع شامل 250 کلاس درس هستند که در نقاط مختلف شهری و روستایی احداث شده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون 16 باب مدرسه دیگر نیز در این شهرستان در حال احداث است، گفت:  این مدارس در مجموع با 120 کلاس درس در مناطق مختلف شهری و روستایی میاندوآب احداث می شوند.

نژاد محمد تصریح کرد: دو باب از این مدارس در دهه فجر امسال تحویل آموزش و پرورش شده و 10 باب دیگر تا مهر ماه سال آینده تکمیل و تحویل آموزش و پرورش می شود.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز میاندوآب اظهار کرد: حصارکشی و دیوار کشی 11 باب مدرسه، اهدای زمین در مجموع به مساحت 81 هزار مترمربع و تجهیز 38 باب مدرسه از دیگر اقداماتی است که توسط خیرین مدرسه ساز در این شهرستان انجام گرفته است.

نژادمحمد افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز میاندوآب از سال 85 راه اندازی شده و تاکنون نقش مهمی در امر مدرسه سازی و ایجاد محیط امن برای دانش آموزان منطقه داشته است.

وی گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میاندوآب یکی از فعال ترین مجامع خیرین مدرسه ساز در کشور به شمار می رود که تاکنون نقش مهمی در بهبود فضای مدارس میاندوآب ایفا کرده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.